Lilypie Maternity tickers گردش بهاره - حبّه

حبّه

حبه و نخودی/خاطرات بچه دوم

گردش بهاره

سلام مامان جونی

مامانی دیروز رفت دکتر. دکتر ازم راضی بود. جواب آزمایشم رو دید و لبخند زد و بهم گفت آفرین! قندت خیلی خوبه. بعد هم که رفتم روی ترازو باز بهم گفت آفرین وزنت هم خوبه. بعد هم دراز کشیدم تا دکتر شکمم رو معاینه کرد و با متر اندازه گرفت و فشار خونم رو هم گرفت و الحمدلله همه ش خوب بود.

بهترین قسمت معاینه مثل همیشه زمانی بود که دکتر صدای قلب کوچولوی جوجوم رو پخش کرد و خودش با شیطنت یه نگاهی به من انداخت که واکنش منو ببینه. منم نتونستم جلوی لبخندم رو بگیرم. هم از حرکتی که دکتر کرد و هم از اوج لذت شنیدن صدای قلب حبه م.

این روزها وارد هفته 35 بارداری شدم. توی این مدت نزدیک 10 کیلو وزنم اضافه شده. فکر میکنم این مقدار باید مناسب باشه. در کل چند روزی هست که حالم خوب نیست. خستگی، سنگینی، سردرد، کمردرد، دلدرد، کلافگی... همه رو به دکتر گفتم و دکتر همه ش رو گفت اشکالی نداره و دیگه توی ماه آخر همه ی این کلافگی ها هست.

پریشب یک ساعت قبل از اذان مغرب رفتم پیاده روی. پارک شریعتی امسال بهشت لاله ها شده و آدم واقعا از تماشای لاله ها لذت میبره. مامانی و حبه هم از کنار پارک راه رفتن و حسابی از دیدن لاله ها لذت بردن. وقتی رسیدم به آخرای پارک یه کم خسته شده بودم. اونجا زمین بازی بچه هاست و من همونجا نشستم و به بازی بچه ها نگاه کردم و همش به حبه ی خودم فکر کردم.

یه کم بعد، بابایی بهم زنگ زد و گفت من اومدم خونه، چرا تنهایی رفتی؟ من که بهت مسج داده بودم میام با هم بریم. بابایی راست میگفت ولی مشکل این بود که مسج بابایی به من نرسیده بود. از دست این سیستم های آنتن دهی!

بابایی گفت همونجا بمون تا منم بیام پیشت. حدود 10 دقیقه بعدش، بابایی هم اومد پیشم و دوباره با هم دیگه رفتیم لاله ها رو تماشا کردیم و کلی لذت بردیم و سه تایی پیاده روی رو به طرف سیدخندان ادامه دادیم. اونجا بستنی قیفی دستگاهی بود که من دلم خواست و دو تا خریدیم و خوردیم. بعدشم رفتیم مغازه سی دی فروشی و کلی سی دی موزیک خریدیم. مجموعه کلاه قرمزی 91 رو هم خریدیم که من خیلی دوسش دارم.

برای سه شنبه وقت گرفتم که برم سونوگرافی. یک سونوگرافی کامل برای بررسی سلامت جنین. دیگه انشالله این آخرین سونوگرافی هستش. بعدش دیگه بجای عکس و فیلم نی نی، خوده حبه م می پره توی بغلم.

   + ; ٩:٥۱ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۳٠ فروردین ۱۳٩۱
comment نظرات ()